+ 86 13114419443

сите категории
EN

Паметни и мултифункционални серии

SP-L30 400ml амазон популарен дифузер за арома со есенцијално масло од ултразвучно есенцијално масло


Основни детали
Место на потекло: Кина
Бренд име: Сочар
Број на моделот: СП-Л30
Потврдување: ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол: 100 Парчиња
Пакување Детали за: 71.8 * 54.6 * 27.5см / 12 Парчиња
Набавка Способност: 100000 парчиња месечно


Опис на производот

400ml амазон популарен распрскувач на есенцијално масло со ултразвучно зрно дрво зрно

Направете мирисен и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:

· Дизајн на топло дрво од жито

· Со Bluetooth звучник

· Ултразвучно дифузор за арома достапен за чисто есенцијално масло.

· 400ml голем капацитет

· Разнобојно менување на светлината и светлината во боја

· Поставување тајмер, нарачката е ON / 2H / 4H / 6H.

· Поставување на магла, ниска / висока магла

· Автоматско напојување кога нема вода или време не е нагоре.


спецификации
капацитет 400ml
Влезна моќност 12W
бучава <35dB (A)
Внесете AC100240V 50 / 60HZ
излез DC24V, 500mA
материјал ABS + PP
Светлина 7 шарена LED светло
Тајмер ON / 2H / 4H / 6H
Сигурност Автоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата 166 166 x x 219mm
тежина единица 550g
Големина на кутија во боја 17.2 * 17.2 * 25.5cm
пакет 12pcs / ctn
Големина на картон 71.8 х 54.6 х 27.5cm
NW / картон 7 килограми
GW / картон 9 килограми


Контакт