+ 86 13114419443

сите категории
EN

Паметни и мултифункционални серии

SP-L28 300ml керамички Bluetooth звучник АПП контрола ултразвучно дифузор за арома на арома


Основни детали
Место на потекло: КИНА
Бренд име: Сочар
Број на моделот: СП-Л28
Потврдување: ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол: 100 Парчиња
Пакување Детали за: 49.3 * 40 * 31см / 8 парчиња
Набавка Способност: 100000 парчиња месечно


Опис на производот

300 ml керамички Bluetooth звучник со далечински управувач ултразвучен дифузор за арома

Направете мирисен и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:

1.Миста: ароматерапија со кул магла, работи тивко, многу погодна за употреба во животот и работата. Со капацитет од 300 мл, маглата може да трае повеќе од 10 часа. Излез на магла на овој дифузор е околу 30-40 ml / h, одговара на просторот 20-30㎡.

2.Light: Овој дифузер со арома има 7 шарени LED светла. Можете да ја поставите на една фиксна боја.

3.APP CONTROL: работно време, светлина и пуштање музика, сите можат лесно да се контролираат со АПП во вашиот телефон.

4. Безбедност: Дизајниран со функција за автоматско исклучување, дифузерот ќе престане да работи автоматски кога ќе истече водата или ќе заврши времето.


спецификации
капацитет 300ml
Влезна моќност 7W
бучава <35dB (A)
Внесете AC100240V 50 / 60HZ
излез DC24V, 7W
материјал PP + ABS + Керамички + силика гел
Светлина 7 шарена LED светло
Тајмер Поставете на АПП
Сигурност Автоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата 18 * 15.5 * 11cm
тежина единица 678g
Големина на кутија во боја 23.8 * 19 * 14cm
пакет 8pcs / ctn
Големина на картон 49.3 * 40 * 31cm
NW / картон 11 килограми
GW / картон 11.8 килограми


Контакт