+ 86 13114419443

сите категории
EN

Паметни и мултифункционални серии

SP-L12M 700ml висококвалитетен луксузен Bluetooth звучник, дифузер со ултразвучна арома на арома


Основни детали
Место на потекло: Кина
Бренд име: Soicare
Број на моделот: SP-L12M
Потврдување: ISO9001-2015,CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол: 1Парче
Пакување Детали за: 565 565 * * 287mm / 4pcs
Набавка Способност: 100000 парчиња по месец


Опис на производот

700ml висококвалитетен луксузен Bluetooth-звучник, дифузер, ултразвучен дифузер за арома на арома

Главни функции и карактеристики:

● Мултифункционален мултифункционален ултразвучен овлажнител за арома на високо ниво, достапен за секое 100% чисто есенцијално масло.

● RGB промена на бојата со LED-светло и светлосна боја се подмирливи

(менување / црвена / зелена / сина / исклучена)

Setting Поставување тајмер, нарачката е Вклучена / 30/60/120 / 180мин / Исклучено.

● Голем капацитет за магла за снабдување на дополнителна влага со магла со две нивоа (L / H)

● Изградете Bluetooth Bluetooth звучник за да пуштите музика на вашиот телефон.

● Голем волумен на магла: 90-120ml / h

Низок волумен на магла: 50-70ml / h

● Континуирано работно време: 6-14ч

● Автоматски се исклучува кога истекува водата.

● Овој врвен, класичен, модерен ултразвучен дифузор за арома ќе одговара и украси модерно украсен дом и канцеларија, дури и луксузен хотел.


спецификации
капацитет 700ml
Влезна моќност 12W
бучава <35dB (A)
Внесете AC100240V 50 / 60HZ
излез DC24V / 0.5A
материјал ABS + PP
Светлина RGB боја
Тајмер Вклучено / 30/60/120 / 180мин / Исклучено.
Сигурност Автоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата Φ260 * Φ601мм
тежина единица 2KG
Големина на кутија во боја 275 275 * * 271mm
пакет 4 парчиња / ctn
Големина на картон 565 565 * * 287mm
NW / картон 6.4 килограми
GW / картон 7.5 килограми


Контакт