+ 86 13114419443

сите категории
EN

Паметни и мултифункционални серии

Контрола на апликации за звучник SP-L07 350ml за Bluetooth звучник Дифузор за арома на WIFI


Основни детали
Место на потекло: Шенжен
Бренд име: Сочар
Број на моделот: СП-Л07
Потврдување: ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол: 100 Парчиња
цена: Преговара
Пакување Детали за: 18 парчиња / картон
Време на испорака: 20-45 дена зависи од количината
Начин на плаќање: 50% депозит, 50% биланс пред породувањето
Набавка Способност: 100000 парчиња месечно


Опис на производот

Контрола на апликација за звучници со 350 ml Bluetooth звучник Дифузор за арома со мирис WIFI

Направете мирисен и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:

1. Контрола на апликацијата: контролирајте ја целата функција на дифузерот со мал телефон АПП „Хидрон“. По успешно испратената команда, дифузерот ќе работи без АПП за телефон. Нема потреба да одите на уредот за да ја прилагодите функцијата, но сега може да го контролирате овој дифузор со апликација на вашиот телефон!

2.Bluetooth звучник музички плеер: Може да се поврзе со Bluetooth уред, како што се паметни телефони, таблети и компјутери за да искористите удобна музика. Што повеќе од нафтен дифузор и овлажнител, со овој уред, тој исто така има музички плеер / звучник дека може да уживате во аромата што произлегува од тоа, но исто така ви репродуцира омилена музика од уредот.

3.Ароматерапија и откривање на смилување: Суштински дифузор за есенцијално масло што содржи излез на магла од 0.035 галони на ден. Создава миризлива околина додека сте на работа или во вашето слободно време за да ви помогне да се опуштите.

4. Безбедност: Дизајниран со функција за автоматско исклучување, дифузерот ќе престане да работи автоматски кога ќе истече водата или ќе заврши времето.

5. Колорична ноќна светлина: Има разнобојни LED светла. Светлината може да циклуси со 7 бои. Или, може да постави на една фиксна боја.

6.Timer: Со копчето „MIST“, можете да поставите тајмер за 5 модели 30 мин, 60 мин, 120 мин, 180мин и континуиран. За време на 7-15 часа.


спецификации
капацитет 350ml
Внесете AC100V-240V 50 / 60Hz
излез DC24V / 0.65A
бучава <35dB (A)
материјал ABS + PC + PP
Светлина 7 шарена LED светло
Тајмер 30/60/120 / 180мин / ВК
Сигурност Автоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата Φ14.3 * 17см
тежина единица 660g
Големина на кутија во боја 15 * 15 * 17.9cm
пакет 18 парчиња / картон
Големина на картон 47 * 47 * 38cm
NW / картон 12 килограми
GW / картон 13 килограми


Контакт