+ 86 13114419443

сите категории
EN

Мултифункционален дифузор за ултразвучна арома на часовник SP-G14M 100ml


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Сочар
Број на моделот:СП-Г14М
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Минимална Подреди Кол:1Piece
Пакување Детали за:50.7 38 * * 25.5cm / 12pcs
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

Мултифункционален дифузор за ултразвучна арома на часовник SP-G14M 100ml  

Главни функции и карактеристики:

● Модерен дизајн во уникатна форма со смисла за контрола на допир

● Специјален материјал со УВ премаз за да се создаде висок степен на изглед 

● Повеќе практични дополнителни функции: Контрола на допир, поставување режим, LED дисплеј за време, LED RGB ноќни светла, поставување тајмер 

● Неутрален дизајн и за жени и за мажи

● Овој врвен, класичен, модерен ултразвучен дифузер за арома ќе одговара и украсува високо квалитетно модерно украсено живеалиште и канцеларија, дури и луксузен хотел. 


спецификации
капацитет100ml
Влезна моќност12W
бучава<35dB (A)
ВнесетеAC100240V 50 / 60HZ
излезDC24V / 0.5A 
материјалABS + PP
СветлинаНоќно светло RGB
Тајмер30/60 / 180мин / ON
СигурностАвтоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата117x113x160mm   
тежина единица600g
Големина на кутија во боја12.3 * 12.3 * 24cm
пакет12 парчиња / ctn
Големина на картон50.7 * 38 * 25.5cm
NW / картон7.2 килограми
GW / картон7.81 килограми


Контактирајте нѐ