+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-L30 SOICARE 400 ml amazon популарен дифузер за арома на етерично масло од дрво со ултразвучно зрно


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Соикаре
Број на моделот:СП-Л30
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол:100 Парчиња
Пакување Детали за:71.8*54.6*27.5cm / 12 Pieces
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

400ml amazon popular wood grain ultrasonic essential oil aroma diffuser

Направете миризлив и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:

·Hot wood grain design

·With bluetooth speaker

·Ultrasonic aroma diffuser available for pure essential oil.

·400ml big capacity 

·Colorful changing LED light and light color settable 

·Timer setting, the order is ON/2H/4H/6H.

·Mist setting, low/high mist

·Auto-power off when no water or time is up.  


спецификации
капацитет400ml
Влезна моќност12W
бучава<35dB (A)
ВнесетеAC100240V 50 / 60HZ
излезDC24V, 500mA
материјалABS + PP
Светлина7 шарени LED светло
ТајмерON/2H/4H/6H
СигурностАвтоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата166 166 x x 219mm
тежина единица550g
Големина на кутија во боја17.2 * 17.2 * 25.5cm
пакет12pcs / ctn
Големина на картон71.8 х 54.6 х 27.5cm
NW / картон7 килограми
GW / картон9 килограми


Контактирајте нѐ