+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-G14M SOICARE 100 ml мултифункционален часовник ултразвучен дифузер на арома


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Соикаре
Број на моделот:SP-G14M
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол:1Piece
Пакување Детали за:50.7 38 * * 25.5cm / 12pcs
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

SP-G14M 100ml multifunctional clock ultrasonic aroma diffuser  

Главни функции и карактеристики:

●Modern design in unique shape with sense touch control

●Special material with UV coating to create the high-grade appearance 

●More practical additional functions: Touch control, Mode setting, LED time display, LED RGB night lights, Timer setting 

lНеутрален дизајн и за женски и за машки

●This high-end, classic, modern ultrasonic aroma diffuser will match and decorate high-grade modern decorated home and office, even luxury hotel. 


спецификации
капацитет100ml
Влезна моќност12W
бучава<35dB (A)
ВнесетеAC100240V 50 / 60HZ
излезDC24V / 0.5A
материјалABS + PP
СветлинаRGB ноќно светло
Тајмер30/60/180 мин/вклучено
СигурностАвтоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата117x113x160mm
тежина единица600g
Големина на кутија во боја12.3 * 12.3 * 24cm
пакет12 парчиња / ctn
Големина на картон50.7 * 38 * 25.5cm
NW / картон7.2 килограми
GW / картон7.81 килограми


Контактирајте нѐ