+ 86 13114419443

сите категории
EN

СП-WBL07-S стаклен електричен мирис восок волшебник затоплувач на масло


Основни детали

Место на потекло:

Кина

Име на бренд:

Сочар

Број на модел:

SP-WBL07-S

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS


Опис на производот

Мозаик стакло топло горилник
Направете мирисен и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:
Топол режач во стилот на мозаик стакло е прилично фантастичен, изгледа многу убаво.
Има посебна структура за заштита на ламбата од изгорување.
Совршен начин без пламен за исполнување на вашиот дом со мирис.спецификации

Моќ

25W

Напон

110-230V

Тип на приклучок

Приклучок за САД / Велика Британија / ЕУРО / AU

Област на апликација

затворен

материјал

стакло

Големина на единицата

* * 13 13 15.50 cm

Апликација:

дневна соба, спална соба, хотел и така натаму

користење

Потопло за осветлување за загревање на миризлива свеќа

функција

Декорација на домот, освежувач на воздухот


Контактирајте нѐ