+ 86 13114419443

сите категории
EN

Горилник со нафта

SP-WBL07-S 3Д стакло електричен миризлив восок за гориво со потопливо масло


Основни детали

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Сочар

Број на моделот:

SP-B002

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња

Пакување Детали за:

43x28x22cm / 6 Парчиња

Набавка Способност:

50000 парчиња месечно


Опис на производот

Согорувач со 3Д ароми
Направете мирисен и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:
Горилникот со 3Д стакло е прилично фантастичен, изгледа многу убаво.
Има посебна структура за заштита од ламба од изгорување.
Совршен начин без пламен да го пополните вашиот дом со мирис.

спецификации

Моќ

25W

Напон

110-230V

Тип на приклучок

Приклучок за САД / Велика Британија / ЕУРО / AU

Област на апликација

затворен

материјал

стакло

Големина на единицата

D11 * H14cm

Апликација:

дневна соба, спална соба, хотел и така натаму

користење

Светло потопло за затоплување миризлива свеќа

функција

Домашна декорација, Освежувач на воздух


Контакт