+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-WBL06-S стакло украсен домашен мирис на ароматерапија горилник за домаќинство со електрично масло


Основни детали

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Сочар

Број на моделот:

СП-Б001

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња

Пакување Детали за:

45x30x20cm / 6 Парчиња

Набавка Способност:

50000 парчиња месечно


Опис на производот

Горилник со восок од арома
Направете мирисен и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:
Горилникот изгледа многу убаво, а можете да ставите мала свеќа или миризливо масло во горниот дел на садот, а потоа почекајте неколку минути, а вашата соба ќе биде исполнета со добри мириси.

спецификации

Моќ

25W

Напон

110-230V

Тип на приклучок

Приклучок за САД / Велика Британија / ЕУРО / AU

Област на апликација

затворен

материјал

Стакло + керамика

Големина на единицата

* * 12 12 14.2 cm

Вид на сијалицата:

E12 или GU10 светилка за керамика

Апликација:

дневна соба, спална соба, хотел и така натаму


Контактирајте нѐ