+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-WBL08-S SOICARE Стаклен електричен грејач на масло со миризлив восок


Основни детали

Place   of Origin:

Кина

Brand   Name:

Соикаре

Model   Number:

SP-WBL07-S

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS


Опис на производот

Mosaic glass warm burner
Направете миризлив и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:
Mosaic glass style warm burner is quite fantastic, looks very beautiful.
Има посебна структура за заштита на светилката од изгорување.
Совршен начин без пламен да го исполните вашиот дом со мирис.спецификации

Моќ

25W

Напон

110-230V

Тип на приклучок

САД / ОК / ЕУРО / АУ приклучок

Област на апликација

затворен

материјал

стакло

Големина на единицата

* * 13 13 15.50 cm

Апликација:

дневна соба, спална соба, хотел и така натаму

користење

Загревач за затоплување за затоплување на миризливи свеќи

функција

Декорација на домот, освежувач на воздухот


Контактирајте нѐ