+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-WBL07-S SOICARE 3D стаклен електричен грејач на масло со миризлив восок


Основни детали

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Соикаре

Број на моделот:

SP-B002

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња

Пакување Детали за:

43x28x22cm / 6 парчиња

Набавка Способност:

50000 парчиња месечно


Опис на производот

3D aroma burner
Направете миризлив и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:
3D glass style burner is quite fantastic, looks very beautiful.
It has a special structure for protecting lamp from burning out.
Perfect flame-free way to fill your home with fragrance.

спецификации

Моќ

25W

Напон

110-230V

Тип на приклучок

САД / ОК / ЕУРО / АУ приклучок

Област на апликација

затворен

материјал

стакло

Големина на единицата

D11 * H14cm

Апликација:

дневна соба, спална соба, хотел и така натаму

користење

Light-Up Warmer for Warming Scented Candle

функција

Home Decoration,Air Freshener


Контактирајте нѐ