+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-WBL06-S SOICARE Стаклен декоративен мирис за дома Ароматерапија Електричен горилник со масло за домаќинство


Основни детали

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Soicare

Број на моделот:

SP-B001

Потврдување:

ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња

Пакување Детали за:

45x30x20cm / 6 Pieces

Набавка Способност:

50000 парчиња месечно


Опис на производот

Aroma wax burner
Make a fragrant and comfortable lifestyle

Главни функции и карактеристики:
The burner looks very beautiful, and you can put small candle or fragrant oil in the top of the dish, then wait for some minutes, and your room will be filled with good smells.

спецификации

Моќ

25W

Напон

110-230V

Тип на приклучок

USA / UK / EURO /AU plug

Област на апликација

затворен

материјал

Glass+Ceramic

Големина на единицата

* * 12 12 14.2 cm

Type of bulb:

E12 or GU10 ceramic lampholder

Апликација:

living room, bedroom, hotel and so on


Контактирајте нѐ