+ 86 13114419443

сите категории
EN

нов Пристигнување

SP-G12 Паметен алекс Време на мирис на есенцијално масло Ароматерапија Ултразвучно аларм часовник WiFi арома дифузор


Основни детали

Место на потекло:

Шенжен

Бренд име:

СОЦИЈАР

Број на моделот:

СП-Г12

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Минимална Подреди Кол:

100 Парчиња

Пакување Детали за:

42 * 35.5 * 41.5см / 12 Парчиња

Набавка Способност:

50000 парчиња месечно


Опис на производот

Карактеристики на SOICARE 200мл навлажнувач на аромотерапија Ултразвучно Wifi Alexa временски алармни часови за арома Дифузор

1 (200) дифузер за арома со капацитет од 20 ml со магла 50-4ml / h за 10-XNUMX часа употреба;

2 (XNUMX) Времето, часовникот и неделното шоу на WIFI на плочата за прикажување;

● (3) достапен Alexa или Google Home;

● (4) Може да се избере дисплеј: црна или миров плоча;

● (5) Може да додадете малку есенцијално масло како што сакате во дифузерот;

● (6) Автоматско напојување кога нема вода или време не е нагоре;


спецификации

капацитет

200ml

Влезна моќност

12W

бучава

<35dB (A)

Внесете

AC100240V 50 / 60HZ

излез

DC24V, 14W, 600mA

материјал

ABS + PC + PP

Сигурност

Автоматско исклучување кога нема вода

Големина на единицата

159 * 123 * 182 мм

тежина единица

453g

Големина на кутија во боја

170 * 170 * 195cm

пакет

12 парчиња / картон

Големина на картон

* * 42 35.5 41.5 cm

NW / картон

7.50 килограми

GW / картон

8.80 килограми


Контакт