+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-G81 SOICARE 120ml Portable Room Ultrasonic Cool Mist Aromatherapy Electric Ceramic Essential Oil Diffuser


Основни детали

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња

Пакување Детали за:

12Парчиња / картон

Време на испорака:

25-45 дена зависи од количината

Начин на плаќање:

50% депозит, салдо пред испорака

Набавка Способност:

100000 парчињапомесец


Опис на производот

SOICARE SP-G81 120ml Portable Room Ultrasonic Cool Mist Aromatherapy Electric Ceramic Essential Oil Diffuser

 

Главни функции и карактеристики:

1. New design unна base press switch.

2. RGB color light (rotate color / fixed color)

3. 3 timer setting mode meet your different demands.

4. Long working time up to 5.5 hours

5. Smart AUTO Shut-off technology ensures maximum safety at all times when the water runs dry.


спецификации

капацитет

120ml

бучава

<35dB (A)

USB кабел

DC24V,12W

материјал

CERAMIC+ABS

Светлина

RGB Color light

Uголемина на гнида

72*72*130mm

Uгнида тежина

0.3kg

Големина на кутија во боја

116*116*176mm

Pбагаж

12парчиња / картон

Cголемина на артон

33*49*47CM

N.W / картон

9.2gs

G.W / картон

10килограми


Контактирајте нѐ