+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-G12 SOICARE Smart Alexa Weather со есенцијално масло за мирис на ароматерапија Ултразвучен аларм Wifi Дифузер на арома


Основни детали

Место на потекло:

Шенжен

Бренд име:

СОИКАРЕ

Број на моделот:

SP-G12

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Минимална Подреди Кол:

100 Парчиња

Пакување Детали за:

42*35.5*41.5см / 12 парчиња

Набавка Способност:

50000 парчиња месечно


Опис на производот

Features of SOICARE 200ml Aromatherapy Humidifier Ultrasonic Wifi Alexa Weather Alarm Clock Aroma Diffuser

●(1) 200ml capacity aroma diffuser with fog 20-50ml/h for 4-10 hours usage;

●(2) Smart WIFI weather, clock and week show on display plate;

●(3) Alexa or Google Home available;

●(4) Display can be choosed: black or mirrow plate;

●(5) Може да додадете малку есенцијално масло како што сакате во дифузорот;

●(6)Автоматско исклучување кога нема вода или време;


спецификации

капацитет

200ml

Влезна моќност

12W

бучава

<35dB (A)

Внесете

AC100240V 50 / 60HZ

излез

DC24V,14W,600mA

материјал

ABS+PC+PP

Сигурност

Автоматско исклучување кога нема вода

Големина на единицата

159 * 123 * 182 мм

тежина единица

453g

Големина на кутија во боја

170 * 170 * 195cm

пакет

12 парчиња / картон

Големина на картон

* * 42 35.5 41.5 cm

NW / картон

7.50 килограми

GW / картон

8.80 килограми


Контактирајте нѐ