+ 86 13114419443

сите категории
EN

Серија на природен материјал

SP-G07 Карактеристики на SOICARE 200мл бамбус влакно цврсто дрво, електричен ултразвучен мирис на арома


Основни детали

Место на потекло:

Ningbo

Бренд име:

СОЦИЈАР

Број на моделот:

СП-Г07

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Минимална количина за нарачка:

100 Парчиња

Детали за пакување:

33 * 49 * 31см / 12 парчиња

Способност за снабдување:

50000 парчиња месечно


Опис на производот

СП-Г07 Карактеристики на SOICARE 200мл бамбус влакна цврсто дрво електричен ултразвучен дифузор за арома на арома

1. Компактен дизајн, но со голем волумен 200мл

може да се користи за цела ноќ.

2.Timer опсегот на континуирано работење, 1 ч., 3 ч., 6ч, одговара на различните потреби за работно време.

3.Материјалот е бамбус влакно и цврсто дрво кое е повеќе еколошко без штетни материи, особено добро за употреба кај децата.

4.Multiple бои (бела / розова / зелена / црна / сива и др) достапни за да изберете, и можете да направите која било друга боја што сакате исто така.


спецификации

капацитет

200ml

Влезна моќност

12W

бучава

<35dB (A)

Внесете

AC100240V 50 / 60HZ

излез

DC24V, 14W, 600mA

материјал

Бамбус влакна + PP

Сигурност

Автоматско исклучување кога нема вода

Големина на единицата

135 135 * * 110mm

тежина единица

583g

Големина на кутија во боја

156 156 * * 143mm

пакет

12 парчиња / картон

Големина на картон

* * 33 49 31 cm

NW / картон

7.00 килограми

GW / картон

7.80 килограми


Контакт