+ 86 13114419443

сите категории
EN

ПОКАНА ЗА САЕМИ ЗА РИД ПОДАРОЦИ СИДНИ

Време: 2020-01-21 Посети: 100

Почитуван кориснику,

Willе присуствуваме на Reed Gift Fair Сиднеј.

Број на штанд: NN64.

Време: 22-25 февруари 2020 година.

Сала: Изложбен центар МЦС Сиднеј

Адреса: Дарлинг Драјв 14, Сиднеј Нов Јужен Велс 2000 година

Со ова искрено ве покануваме да не посетите.