+ 86 13114419443

сите категории
EN

Детско есенцијално масло од театра мие бесплатно средство за дезинфекција, благ и леплив за раце


Основни детали

Место на потекло:

Гуангдонг

Бренд име:

СОЦИЈАР

Број на моделот:

СП-ДФБ

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња

Пакување Детали за:

4 * 4 * 13 см / Парче

Набавка Способност:

300000 парчиња месечно

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња


Опис на производот

Детско есенцијално масло од театра мие бесплатно средство за дезинфекција, благ и леплив за раце

(1) Природен силен фунгицид;

● (2) Антибактериската стапка може да достигне 99.98%;

● (3) Ешерихија коли, Staphylococcus aureus, Candida albicans, вирус на рака и нога;

4 (XNUMX) Фармацевтско етерично масло од театра, ефективна стерилизација, без отпорност на лекови, природно нежно, може да се користи често.


спецификации

капацитет

100ml

материјал

100% чисти есенцијални масла

тежина единица

150 g

Големина на кутија во боја

* * 4 4 13 cm

пакет

1 парче / кутија

 

 

 


Контактирајте нѐ