+ 86 13114419443

сите категории
EN

Етерично масло

Детско teatree есенцијално масло измијте бесплатни средства за дезинфекција благи и нелепливи лепливи


Основни детали

Место на потекло:

Гуангдонг

Бренд име:

СОЦИЈАР

Број на моделот:

СП-ДФБ

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња

Пакување Детали за:

4 * 4 * 13 см / парче

Набавка Способност:

300000 парчиња месечно

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња


Опис на производот

Детско teatree есенцијално масло измијте бесплатни средства за дезинфекција благи и нелепливи лепливи

(1) Природен фунгицид;

● (2) Антибактериска стапка може да достигне 99.98%;

● (3) Ешерихија коли, стафилокок ауреус, кандида албиканс, вирус на рака-нога;

● (4) Фармацевтски одделение етерично масло од театри, ефективна стерилизација, без отпорност на лекови, природно нежно, може да се користи често.


спецификации

капацитет

100ml

материјал

100% чисти есенцијални масла

тежина единица

150 g

Големина на кутија во боја

* * 4 4 13 cm

пакет

1 парче / кутија


Контакт