+ 86 13114419443

сите категории
EN

SOICARE Blend Essential Oils Antibacterial Guard Essential Oil for Diffuser


Основни детали

Place of   Origin:

Гуангдонг

Бренд име:

СОИКАРЕ

Број на моделот:

SP-DFB

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Минимална Подреди Кол:

1000 Парчиња

Пакување Детали за:

22*10*4.5 см / 6 парчиња

Набавка Способност:

300000 парчиња месечно

Minimum   Order Quantity:

1000 Парчиња

Packaging   Details:

22*10*4.5 см / 6 парчиња


Опис на производот

Измешајте есенцијални маслаAntibacterial Guard Essential Oil for Diffuser

(1)Antibacterial Guard Essential Oil, Natural protective shield for healthy breathing;

●(2) Тop Aromatherapy Oils: Copaiba essential oil, Thyme essential oil, Tea tree essential oil, Eucalyptus essential oil, Melaleuca essential oil, Lilac essential oil, Lemon essential oil, Patchouli essentialмасло;

●(3)It can offer: Antibacterial and disinfectant, Improve breathing problems, Improve respiratory tract immunity


спецификации

капацитет

10ml

материјал

100% чисти есенцијални масла

тежина единица

50 g

Големина на кутија во боја

* * 22 10 4.5 cm

пакет

6 парчиња / кутија

NW / картон

300 g

GW / картон

400 g


Контактирајте нѐ