+ 86 13114419443

сите категории
EN

Нашата марка „ХЕРОМАШИНА“ е ОГЛАСНА ВО КИНА И ДРУГАТА ЗЕМЈА.

Време: 2020-01-13 Посети: 45

HERO MACHINE е професионален производител ангажиран во производство и развој на пластични машини, како што се машина за дување на филмови, машина за производство на пластични кеси, машина за печатење, машина за рециклирање на пластика, машина за пакување итн. Заедно со долгогодишно искуство за професионални перформанси и добро по услугата, нашиот ХЕРОМАШИНА се одобрени како квалификувани производи за владини проекти и приватни проекти низ 100 земји и региони, како што се Африка, Блиски исток, југоисточна Азија, Јужна Америка, Европа со голем број прекуокеански корисници.

Поставивме цел „производство на најдобри производи, воспоставување на најдобар бренд, извршување на најдобро управување, како одговор на глобализацискиот натпревар“.

Ние активно ги прилагодуваме предностите на нашите меѓународни колеги и увезуваме високи техники за истражување и развој на нови производи и подобрување на техниките. Нашата фабрика се наоѓа во градот Рујан. Од аеродромот Венжу е оддалечено околу 30 километри, 3 часа со воз помеѓу Шангај, половина час со воз меѓу Јиву.

Имаме одлично управување со производството и системи за проверка на квалитетот за да осигуриме дека секоја машина е совршена по квалитет. Ние обезбедуваме внимателна услуга и ги сметаме нашите клиенти како големо богатство. Подготвени сме да обезбедиме добра и брза пред-продажна и услуга по продажбата. Можете да им верувате на нашите производи со полн процент.

Нашата марка „ХЕРОМАШИНА“ е ОГЛАСНА ВО КИНА И ДРУГАТА ЗЕМЈА.

Ние би сакале да соработуваме со нашите пријатели и да се развиваме заедно. Слушаме и со нетрпение ги очекуваме вашите прашања и возбудливи, како и успешни проекти со вас!