+ 86 13114419443

сите категории
EN

Комерцијален дифузер за мирис

SP-A09 дифузен мирис 200мл


Основни детали
Место на потекло: Кина
Бренд име: Сочар
Број на моделот: СП-А09
Потврдување: ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS, PSE
Минимална Подреди Кол: 1Pieces
Пакување Детали за: 82.5 * 49.5 * 28см / 8 Парчиња
Набавка Способност: 100000 парчиња месечно


Опис на производот

SP-A09 дифузен мирис 200мл

Направете мирисен и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:

1.Модерен дизајн со контрола на чувствителност на допир

Прскање со капацитет од 2.200 ml за 300-400M³area

3. Време дефинирано за работа / време за пауза за да се задоволат различните потреби

4.A / B / C ниво за различно работно ниво

5.Времениот часовник нема да смени повеќе откако ќе се постави следете го локалното време

6. Имајте режим за работа во функција на меморија нема да се промени по поставувањето

7. Достапно за секое 100% чисто есенцијално масло

8. Може да се инсталира во коренот на централниот воздушен систем.


спецификации
капацитет 200ml
Влезна моќност 4W
бучава <35dB (A)
Внесете AC100240V 50 / 60HZ
излез DC12V, 4W
материјал Метал
Светлина Нема светло
Тајмер 0-999s
Сигурност Автоматско исклучување кога нема масло
Големина на единицата 200 238 * * 70mm
тежина единица 2.7KG
Големина на кутија во боја 410 260 * * 120mm
пакет 8pcs / ctn
Големина на картон 825 495 * * 280mm
NW / картон 2.7kgs
GW / картон 3.45kgs


Контакт