+ 86 13114419443

сите категории
EN

Комерцијален дифузер за мирис

SP-A07 800ml WIFI APP контрола машина за комерцијална миризба во воздухот


Основни детали
Место на потекло: Шенжен
Бренд име: Сочар
Број на моделот: СП-А07
Потврдување: ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол: 1 Парчиња
цена: Преговара
Пакување Детали за: 1 парче / кутија
Време на испорака: 7-45 дена зависи од количината
Начин на плаќање: Депозит од 50%, биланс пред породувањето
Набавка Способност: 100000 парчиња месечно


Опис на производот

800ml WIFI APP Control машина за комерцијален воздушен мирис

Главни функции и карактеристики:

1.Easy Operate: WIFI APP Control, поврзете се со wifi и телефон, преземете ја апликацијата, тогаш може да ја контролира машината низ целиот свет, да го контролира вклучувањето / исклучувањето на машината и маглата, работното време и така натаму.

2. КАКО ОСНОВА: Супер доста за време на работата, бучава под 45dB (A)

Употреба на опсег 3.Лега: опремена со вграден вентилатор што во голема мерка го проширува опсегот на арома, погоден за 2000-3000м³, добро за продавница, продавница за крпа, хотелско лоби и така натаму.

4. Прилагодливо работно време и работно ниво: можат да го променат работното време по потреба, да го намалат нивото на замаглување кога ќе мирисаат наполнето со просторот, ќе го зголемат нивото на лажење кога во продавницата им се потребни мириси.

5.Висок квалитет на материјал: увезена воздушна пумпа, со 24-часовно континуирано работење


спецификации
капацитет 800ml
Покривање на мириси 2000-3000m³
бучава <45dB (A)
Моќ 13W
Напон 12V
материјал Керамички + ABS + PP
Светлина Шарена LED светло
Волумен на магла 20-30мл / ч
Времето трае последно 4-6hours
Сигурност Автоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата 27 11 * * 20CM
тежина единица 3kg
Боја кутија 33X18X31 см


Контакт