+ 86 13114419443

сите категории
EN

Комерцијален дифузер за мирис

SP-A06 100ml батерија управува со машина за воздух со мирис на чиста нафта со мала површина


Основни детали
Место на потекло: Шенжен
Бренд име: Сочар
Број на моделот: СП-А06
Потврдување: ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол: 1 Парчиња
цена: Преговара
Пакување Детали за: 8 парчиња / картон
Време на испорака: 7-30 дена зависи од количината
Начин на плаќање: Депозит од 50%, биланс пред породувањето
Набавка Способност: 100000 парчиња месечно


Опис на производот

Батеријата од 100мл работи со машина за мирис на чиста нафта со мала површина

Главни функции и карактеристики:

1. Атмосфера на мирис: Создадете уникатен мирис од вашата сопствена продавница или соба, опуштете се, ароматерапија

2. Ги менува традиционалните недостатоци: вклучително и губење време за додавање на есенцијални масла и загадување на есенцијални масла и усвојува еднократно користење шише. Во голема мерка ја подобруваат ефикасноста на заменувањето на есенцијалното масло, истовремено обезбедувајќи го квалитетот на есенцијалните масла.

3.Висок перформанси: го редефинира оружјето на паметни мирисни производи, кое има супериорно траење на батеријата, високи перформанси и стабилност.

4. Површина за апликација: Погодна за хотелска соба, хотелско лоби, продавница, продавница за облека, купатило, лифт итн


спецификации
капацитет 100ml
Покриеност 80 ~ 100м3
бучава <35dB (A)
Моќ 1.8W
Напон: 4.5V
материјал ABS + PP
Големина на единицата 130 165.5 * * 71mm
тежина единица 520g
Големина на кутија во боја 215 203 * * 108mm
пакет 8 парчиња / картон
Големина на картон 450 427 * * 240mm
NW / картон 5kgs
GW / картон 7kgs


Контакт