+ 86 13114419443

сите категории
EN

Комерцијален дифузер за мирис

SP-A03 750ml чиста машина за мирис на дифузер со есенцијално масло


Основни детали
Место на потекло: Шенжен
Бренд име: Сочар
Број на моделот: СП-А03
Потврдување: CE, RoHS, FCC, ISO9001
Минимална Подреди Кол: 1 Парчиња
цена: Преговара
Пакување Детали за: 4 парчиња / картон
Време на испорака: 7-45 дена зависи од количината
Начин на плаќање: Депозит од 50%, биланс пред породувањето
Набавка Способност: 100000 парчиња месечно
Опис на производот

Комерцијална машина за мириси со чиста есенцијално масло од 750 ml

Главни функции и карактеристики:

1.WIFI APP Smart Remote Control: Поврзете се со WIFI, може да ја контролира машината низ целиот свет со апликација. Лесен за ракување. Прилагодливо работно време и работно ниво, увезена воздушна пумпа, со 24-часовно континуирано работење

2. ALLиден подвижен: Овој дифузор може да биде поставен на wallидови или да седи на рамна површина како полица за книги или на врвот на вашиот фрижидер, вклучен во редовен штекер.

3.750ml шише со големо масло: Голем капацитет на есенцијално масло, погодно за хотел, голема просторија, супермаркет и сл.

4. Супер тивок и совршен дизајн: Нашиот мирис на аромотерапија дифузор е супер тивок. Пријатен мирис што рамномерно се распрснува во воздухот. Спецификации:

спецификации
капацитет 750ml
Покриеност 2000-3000m³
Боја Бело / црно
бучава <45dba
материјал ABS + PP
Напон 12V
Моќ 12W
Времето трае последно 4-6hours
Сигурност Автоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата 300 110 * * 215mm
тежина единица 800g
Големина на кутија во боја 365 175 * * 365mm
пакет 1 парче / внатрешна кутија, 4 парчиња / картон
Големина на картон 745 380 * * 390mm
NW / картон 9kgs
GW / картон 10kgs


Контакт