+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-A09 SOICARE Комерцијална машина за мирис безводен дифузер на ѕид


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Соикаре
Број на моделот:SP-A09
Потврдување:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS,PSE
Минимална Подреди Кол:1 парчиња
Пакување Детали за:82.5*49.5*28см / 8 парчиња
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

SP-A09 200ml scent diffuser 

Направете миризлив и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:

1.Modern design with sense touch control

2.200ml capacity spraying for 300-400M³area

3.User-defined working/pause time to meet different needs

4.A/B/C level for different working level  

5.Accurate clock will not change any more after setting follow local time

6. Have memory function-working mode will not change after setting

7. Available for any 100% pure essential oil

8. Can be installed at the root point of central air system. 


спецификации
капацитет200ml
Влезна моќност4W
бучава<35dB (A)
ВнесетеAC100240V 50 / 60HZ
излезDC12V, 4W
материјалМетал
СветлинаНема светло
Тајмер0-999s
СигурностAuto power-off when no oil
Големина на единицата200 238 * * 70mm
тежина единица2.7KG
Големина на кутија во боја410 260 * * 120mm
пакет8pcs / ctn
Големина на картон825 495 * * 280mm
NW / картон2.7kgs
GW / картон3.45kgs


Контактирајте нѐ