+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-A07 SOICARE 800ml WIFI APP Контролна комерцијална машина за мирис на воздух


Основни детали
Место на потекло:Шенжен
Бренд име:Соикаре
Број на моделот:SP-A07
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол:1 Парчиња
цена:Преговара
Пакување Детали за:1 Piece/Box
Време на испорака:7-45 дена зависи од количината
Начин на плаќање:50% депозит, салдо пред испорака
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

800ml WIFI APP Control Commercial Air Scent Machine 

Главни функции и карактеристики:

1.Easy Operate: WIFI APP Control, connect with wifi and phone, download the app then can control the machine all over the world, control turn on/off the machine, and mist, working time and so on.

2.QUIET OPERATION : Super quite during working , noise below 35dB(A) 

3.Large Area Usage: Equipped with a built in fan which largely expands the range of aroma, suitable for 500-550m³, good for shop, cloth store, hotel lobby and so on.

4.Adjustable working time and working level: can change the working time as needs, lower the misting level when scent full of the space, higher the misting level when store need scents.

5.High quality material: imported air pump, with 24-hour continuous operation


спецификации
капацитет800ml
Scent Coverage500-550m³
бучава<35dB (A)
Моќ5W
Напон12V
материјалABS + PP
СигурностАвтоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата27 11 * * 20CM
тежина единица2kg
Боја кутија33X18X31 см


Контактирајте нѐ