+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-A06 SOICARE 100 ml батерија што работи на мала површина Машина за воздух со мирис на чисто масло


Основни детали
Место на потекло:Шенжен
Бренд име:Соикаре
Број на моделот:SP-A06
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол:1 Парчиња
цена:Преговара
Пакување Детали за:8 Парчиња / картон
Време на испорака:7-30days depends on quantity
Начин на плаќање:50% депозит, салдо пред испорака
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

100ml Battery Operate Small Area Pure Oil Scent Air Machine

Главни функции и карактеристики:

1.Fragrance Atmosphere: Create a unique fragrance of your own shop or room, relax, aromatherapy

2.Changes the traditional shortcomings: including time waste of adding essential oils and pollution of essential oils, and adopts a one-time use bottle design. Greatly improve the efficiency of essential oil replacement, while also ensure the quality of essential oils.

3.High Performance: redefines the weapon of smart fragrance products, which has superior battery life, high cost performance and stability.

4. Application Area: Suitable for Hotel Room, Hotel Lobby, Shop, Cloth Store, Washroom, Elevator etc


спецификации
капацитет100ml
Покриеност80 ~ 100м3
бучава<35dB (A)
Моќ1.8W
Напон:4.5V
материјалABS + PP
Големина на единицата130 165.5 * * 71mm
тежина единица520g
Големина на кутија во боја215 203 * * 108mm
пакет8 парчиња / картон
Големина на картон450 427 * * 240mm
NW / картон5kgs
GW / картон7kgs


Контактирајте нѐ