+ 86 13114419443

сите категории
EN

Класичен серија

SP-G48 150ml конкурентна промоција ултразвучно дифузор за мирис на есенцијално масло


Основни детали
капацитет 150ml
Влезна моќност 12W
бучава <35dB (A)
Внесете AC100240V 50 / 60HZ
излез DC24V, 500mA
материјал ABS + PP
Светлина 7 шарена LED светло
Тајмер Континуирано работење
Сигурност Автоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицата Φ124 * 155 (Н) мм
тежина единица 270g
Големина на кутија во боја 13.8x13.8x16.5cm
пакет 12pcs / ctn
Големина на картон 58x44.6x20.5cm
NW / картон 3.24 килограми
GW / картон 6.05 килограми


Опис на производот

150мл конкурентна промоција ултразвучно дифузор за арома на есенцијално масло

Направете мирисен и удобен начин на живот

Главни функции и карактеристики:

1.Класичен дизајн со едно копче полесна контрола

Капацитет 2.150ml задоволува нормална употреба на ароматерапија

3. Капацитет на движење е околу 20 ml / h што може да трае повеќе од 7 часа и погодно за простор 15-20㎡.

4.Светно во шарени и автоматски менливи

5. Со конкурентна цена може да се користи како подарок или за промоција

6.Се исклучува автоматско напојување кога нема вода или време не е нагоре.


спецификации
капацитет 200ml
Влезна моќност 12w
бучава <35dB (A)
Внесете AC100-240V 50 / 60HZ
излез DC24V / 500MA
материјал ABS + PP
Светлина 7 шарена LED светло
Тајмер 60/120 / 180мин / ON
Сигурност Автоматско исклучување кога нема вода или време не е нагоре
Големина на единицата 12 * 12 * 19cm
тежина единица 230g
Големина на кутија во боја 124 124 * * 192mm
пакет 32pcs / ctn
Големина на картон 51.5 * 51.5 * 42cm
NW / картон 12.5 килограми
GW / картон 13.5 килограми


Контакт