+ 86 13114419443

сите категории
EN

СП-Г29 УДРАТСОНСКИ ДИФУЗЕР ЗА ВУДГРАН АРОМА


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Сочар
Број на моделот:СП-Г29
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Минимална Подреди Кол:1Piece
Пакување Детали за: 51.5 51.5 * * 42cm / 32pcs
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

ДВДГРЕИН УЛТРАЗОНСКИ АРОМА ДИФУЗЕР

Главни функции и карактеристики:

· Ултразвучно овлажнител на арома на екран на допир за полесна употреба

· Разнобојно менување на светлината и светлината во боја

· Поставување тајмер, нарачката е 60/120 / 180мин / ВК

· Две работни модели (континуиран и наизменичен) исполнуваат различни потреби  

· Капацитет на влага 25-40ml / H                 

· Континуирано работно време: 5-8ч     

· Овој класичен, модерен ултразвучен дифузер за арома ќе одговара и ќе го украси вашиот дом и канцеларија. 

· Автоматско напојување кога нема вода или време не е нагоре


спецификации
капацитет200ml
Влезна моќност12w
бучава<35dB (A)
ВнесетеAC100-240V 50 / 60HZ
излезDC24V / 500MA 
материјалABS + PP
Светлина7 шарена LED светло
Тајмер60/120 / 180мин / ON
СигурностАвтоматско исклучување кога нема вода или време не е нагоре
Големина на единицата12 * 12 * 19cm
тежина единица230g
Големина на кутија во боја124 124 * * 192mm
пакет32pcs / ctn
Големина на картон51.5 * 51.5 * 42cm
NW / картон12.5 килограми
GW / картон13.5 килограми


Контактирајте нѐ