+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-G02 100ml популарен дифузер со керамички ароми со мирис


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Сочар
Број на моделот:СП-Г02
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Минимална Подреди Кол:1Piece
Пакување Детали за:49.5X37.5X36.5cm / 12 парчиња
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

100мл популарен дифузер за арама од керамика

Главни функции и карактеристики:

· Керамички материјал за висок изглед

· Разнобојно менување на светлината и светлината во боја

· Поставување тајмер, нарачката е 30/60/120 / 180мин (вклучено)

· Капацитет на влага 30ml / H

· Континуирано работно време: 3-5ч

· Овој висококвалитетен, класичен, модерен ултразвучен дифузор на арома ќе одговара и украсува високо квалитетно модерно украсено дом и канцеларија, дури и луксузен хотел. 

· Автоматско напојување кога нема вода или време не е нагоре


спецификации
капацитет100ml
Влезна моќност12W
бучава<35dB (A)
ВнесетеAC100240V 50 / 60HZ
излезDC24V / 1A  12W
материјалКерамика + ПП
Светлина7 шарена LED светло
Тајмер30/60/120 / 180мин (вклучено)
СигурностАвтоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицатаΦ92 * 180mm
тежина единица1kg
Големина на кутија во боја130 130 * * 260mm
пакет12 парчиња / ctn
Големина на картон54 * 41 * 54cm
NW / картон12.5 килограми
GW / картон13.5 килограми


Контактирајте нѐ