+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-G29 SOICARE WOODGRAIN УЛТРАЗВУЧЕН ДИФУЗЕР НА АРОМА


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Соикаре
Број на моделот:SP-G29
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Минимална Подреди Кол:1Piece
Пакување Детали за:51.5 51.5 * * 42cm / 32pcs
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

WOODGRAIN ULTRASONIC AROMA DIFFUSER

Главни функции и карактеристики:

·Touch screen ultrasonic aroma humidifier for easier use

·Шарена менување LED светло и светла боја подесување

·Timer setting, the order is 60/120/180min/ON

·Two working model (Continuous and intermittent ) meets different needs  

·Moisture capacity  25-40ml/H                 

·Continuous working time:5-8h     

·This classic, modern ultrasonic aroma diffuser will match and decorate your home and office. 

·Auto-power off when no water or time is up


спецификации
капацитет200ml
Влезна моќност12w
бучава<35dB (A)
ВнесетеAC100-240V 50 / 60HZ
излезDC24V/500MA
материјалABS + PP
Светлина7 шарени LED светло
Тајмер60/120/180min/ON
СигурностAuto power-off when no water or time is up
Големина на единицата12 * 12 * 19cm
тежина единица230g
Големина на кутија во боја124 124 * * 192mm
пакет32pcs / ctn
Големина на картон51.5 * 51.5 * 42cm
NW / картон12.5 килограми
GW / картон13.5 килограми


Контактирајте нѐ