+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-G02 Популарен керамички дифузер за арома од 100 ml


Основни детали
Место на потекло:Кина
Бренд име:Соикаре
Број на моделот:SP-G02
Потврдување:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Минимална Подреди Кол:1Piece
Пакување Детали за:49.5X37.5X36.5cm/12pcs
Набавка Способност:100000 парчиња месечно


Опис на производот

100ml popular ceramic aroma diffuser

Главни функции и карактеристики:

·Ceramic material for high-end appearance

·Шарена менување LED светло и светла боја подесување

·Timer setting, the order is 30/60/120/180min(ON)

·Moisture capacity 30ml/H

·Континуирано работно време:3-5h

·This high-end, classic, modern ultrasonic aroma diffuser will match and decorate high-grade modern decorated home and office, even luxury hotel. 

·Автоматско исклучување кога нема вода или време


спецификации
капацитет100ml
Влезна моќност12W
бучава<35dB (A)
ВнесетеAC100240V 50 / 60HZ
излезDC24V / 1A  12W
материјалCeramic+PP
Светлина7 шарени LED светло
Тајмер30/60/120/180min(ON)
СигурностАвтоматско исклучување кога нема вода
Големина на единицатаΦ92 * 180mm
тежина единица1kg
Големина на кутија во боја130 130 * * 260mm
пакет12 парчиња / ctn
Големина на картон54 * 41 * 54cm
NW / картон12.5 килограми
GW / картон13.5 килограми


Контактирајте нѐ