+ 86 13114419443

сите категории
EN

SP-L05 SOICARE 500ml Ултразвучен навлажнувач Ароматерапија Дифузер со мирис на есенцијално масло


Основни детали

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

СОЦИЈАР

Број на моделот:

СП-Л05

функција:

СОЦИЈАР

500мл Дифузер за мирис на ултразвук со ароматерапија од есенцијално масло

Пакување

Кутија во боја

Минимална Подреди Кол:

500 Парчиња

Големина на еден пакет:

21 * 21 * 25cm

Набавка Способност:

10000 парчиња месечно

Потврдување:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Начин на плаќање

Т / Т, ЛЦ, ПЕЈПАЛ, АЛИБАБА ОСИГУРУВАЕ, ПЕЈОНЕ


Опис на производот

·        УРЕД АРОМАТЕРАПИЈА: Овој ултразвучен дифузор за есенцијално масло е неверојатен мултифункционален уред за аромотерапија за разлика од кој било друг што некогаш сте го користеле. Се одликува со голем и лесен за чистење голем резервоар за вода од 500 ml, 7 различни LED светлосни бои, повеќе режими на небулизатор за магла, како и безбедносен авто-прекинувач што спречува да се прегрее во случај да остане без вода.

·        Голем капацитет и ГОЛЕМО ПОДОБРУВА ВО ВОЗДУХ КВАЛИТЕТ: Со капацитет од 500 милилитри, ова е одлично за големи простории, а работното време може да трае до 16 часа. Користете го за да го подобрите квалитетот на воздухот и атмосферата во вашиот дом, да го покриете мирисот на домашни миленици или пушење и да го заштитите семејството од претерано сув воздух, микроорганизми, алергени и многу повеќе!

·        БЕСПЛАТНИ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТСКИ КВАЛИТЕТСКИ КВАЛИТЕТИ: Кога станува збор за нашите дифузери за врвно есенцијално масло, ние правиме точка да не користиме ништо друго освен истите ултра-високи, безбедни и еколошки ПП материјали шишиња за бебиња, како и државни -на врвни производни процеси и строга контрола на квалитетот.

 ·         ГОЛЕМА ИДЕА ЗА ПОДАРОК ​​ЗА СИТЕ: Ако сте на пазарот за убав и практичен подарок, можете да престанете да барате. Овој одличен дифузор за есенцијално масло од ароматерапија е внимателен и пригоден подарок, од кој секој може да има корист. Со комбинација на стил, дизајн и функција како што е, тоа е квалитетен хит
спецификации

Име

дифузор за есенцијално масло со ароматерапија

капацитет

500ml

материјал

ABS + PP

Внесете

AC100240V 50 / 60HZ

излез

DC24V, 13W, 500mA

додатоци

адаптер, мерна чаша

функција

Мека и топла ноќна светлина / разнобојна предводена


Контактирајте нѐ